کوچک کردن سینه در مردان (ژنیکوماستی)

///کوچک کردن سینه در مردان (ژنیکوماستی)
کوچک کردن سینه در مردان (ژنیکوماستی)1397-11-10 16:56:08 +03:30

gynecomastia

بزرگ شدن بافت پستان  و ظاهر زنانه پیدا کردن انرا در مردان  ژنیکوماستی می نامند.

ژنیکوماستی میتواند نتیجه رشد  بافت طبیعی پستان  و یا  ارتشاح  بافت چربی در محوطه پستان در مرد ها باشد.هرچند که معمولا علت مشخصی برای ژنیکوماستی نیست اما اکثرا ارتباطات زیادی با داروها و بیماری های خاص  وجود دارد. ژنیکوماستی گذرا نیز معمولا در زمان بلوغ اتفاق میافتد.

مردانی که اگاهی کامل نسبت به ظاهر زنانه خود دارند میتوانند با جراحی پستان کمک شوند.انتخاب های متعددی در این رابطه وجود داشته و بسیار مهم است که برای رسیدن به  بهترین نتیجه ،یک مشاوره کامل با یک جراح پلاستیک با تجربه انجام شود.

لیپوساکشن به تنهایی و  برداشتن کامل بافت پستان ( ماستکتومی زیر جلدی) انتخاب های موجود می باشد که بستگی به میزان بزرگ شدن بافت پستان و میزان پوست اضافه موجود تصمیم گیری می شود.نتیجه نهایی، ظهور قفسه سینه متناسب و صاف و سفت می باشد .

در روش لیپوساکشن یک کانول کوچک به یک لوله مخصوص وصل شده و با حرکات به جلو و عقب دست تمام بافت شل شده چربی و پستان با ساکشن تخلیه می شود.

ماستکتومی زیر جلدی زمانی پیشنهاد می شود که یا حجم بافت پستان بسیار  زیاد و یا پوست پستان بسیار زیاد وشل  باشد.این روش همچنین زمانی پیشنهاد میشود که ارئول (هاله پستان )و یا نیپل (نوک پستان) نیز نیاز به باز سازی و کوچک شدن و ظاهر مردانه شدن داشته باشد.

در خلال مشاوره با دکتر میرابوالفتحی توضیحات کاملی در ارتباط با اناتومی بدن شما و میزان پوست اضافه و نتیجه دلخواه داده خواهد شد و در نهایت بهترین تصمیم گیری بر اساس تمایل شما و نتایج ممکن با توجه به جنس پوست و اسکار باقیمانده ( محل برش جراحی و اثر ان) گرفته خواهد شد.

این عمل بسیار سرپایی و بازگشت به کار ،بسیار سریع می باشد هر چند که مراقبت های خاص مانند استفاده از گن مخصوص ( در لیپوساکشن ) در ویزیت های منظم دوره ای که بعد ازعمل توسط دکتر میرابوالفتحی انجام می پذیرد، توضیح داده خواهد شد.

و سخن آخر اینکه دکتر میرابوالفتحی با همکاری یکی از بانک های کشور ، تسهیلات استثنایی (وام یک ساله با سود ۲%) را به بیماران پیشنهاد می کند.

اطلاعات بیشتر را در جلسات مشاوره حضوری از دکتر میرابوالفتحی جویا شوید.

گالری ژنیکوماستی دکتر میرابوالفتحی