جراحی صورت

جراحی صورت1397-11-7 13:38:51 +03:30

بالا کشیدن صورت ( فیس لیفت):

 

با بالا رفتن سن در مرد و زن، تاثیر جاذبه و انقباضهای مکرر و مداوم عضلانی ،باعث تغییراتی در بافت نرم صورت، فک، و گردن میشود. بهترین کاندیدا ها برای این عمل مردان و یا زنانی هستند که صورت و گردنشان شروع به افتادگى کرده ولی پوست این نواحی هنوز خاصیت کشسانی خود را داشته و از طرفی ساختار استخوانى قوی و مشخصى دارند. اکثر بیماران در سن بین ۴٠-۶٠سالگى هستند ولی این عمل تدریجا در سنین بالاتر و پایینتر نیز درخواست کننده پیدا کرده و همچنین در افرادیکه در معرض تابش زیاد افتاب هستند ویا افراد سیگاری نیز هواخواه زیادى دارد. جراحی لیفت صورت به عنوان یکى از شایعترین جراحی های پلاستیک در کشور، تغییرات صورت را اصلاح کرده و ظاهر جوان صورت را بازیافت میکند.

لیفت صورت انواع زیادی دارد که شایعترین انها : لیفت ناقص، لیفت میان صورت و لیفت گردن می باشد.

 

لیفت صورت کلاسیک ( اصلی):

لیفت صورت کلاسیک، شامل یک برش جراحی در جلو و پشت گوش بوده و میتواند تا پوست سر امتداد یابد. بعد از برش پوست ، مراحل مختلف جداسازی پوست از بافت های زیرین انجام و در نهایت بافت های زیرین بالا کشیده میشود. عضلات شل ، محکم گردیده ، لیپوساکشن گردن و زیر فک انجام و در نهایت پوست اضافه برداشته میشود.

 

لیفت صورت با تکنیک SMAS:

ثابت شده که این روش مزایای زیادی نسبت به روش بالا داشته چرا که در این روش عضلات عمقی تر اصلاح شده و پوست صورت و گردن و همچنین عضلات گردن بهتر و بیشتر اصلاح میشوند. در این روش میزان جداسازی تا حد بینی ، میان صورت و گردن خواهد بود.

 

لیفت صورت با روش اندوسکوپی:

با ظهور روشهای جراحی کم تهاجمی مثل اندوسکوپی، این عمل قابل انجام با یک برش کوچک بالای گوش و ابرو قابل انجام میباشد. این عمل جراحی نسل سوم و چهارم لیفت صورت نام دارد.

 

لیفت صورت قابل انجام با اعمال دیگر جراحی مانند بلفاروپلاستی،ولیفت ابرو، بزرگ کردن گونه و بزرگ کردن فک میباشد.

 

نتیجه نهایی این عمل محکم وسفت شدن و کشیدگى پوست و عضلات صورت بوده که نتیجه ان:

بالا رفتن اعتماد به نفس ، جوان به نظر امدن، احساس شادابی و طراوت بیشتر و اسانى در انجام ارایش صورت میباشد.

 

همانند سایر اعمال جراحی زیبایی، انتخاب های متعددی برای عمل لیفت صورت وجود داشته که بسته به نوع صورت شما و میزان نیاز به ترمیم قسمت های مختلف ( (وسط صورت، گونه، گردن و فک) متفاوت است. در خلال مشورت با دکتر میرابوالفتحى ، در کلینیک دکتر میرابوالفتحى، شما میتوانید اهداف و نگرانی های خود را بیان واز تجربیات دکتر میرابوالفتحى استفاده کنید. دکتر میرابوالفتحى ، به شما روش های مختلف جراحی و غیر جراحی را برای لیفت صورت توضیح خواهد داد چراکه دکتر میرابوالفتحى تمامی روشهای جراحی تهاجمى و غیر تهاجمى را مسلط و از روشهای با ایجاد اسکار کم کمک میگیرد.

هنگامیکه یک لیفت کامل صورت و گردن مورد نظر باشد، دکتر میرابوالفتحى، لیفت صورت با تکنیک SMAS را توصیه میکند. در این روش پیشرفته، تمام عضلات صورت کشیده و سفت و پوست کشیده میشود و در نهایت ظاهری جوانتر از سن ایجاد گردیده بدون اینکه صورتی در اصطلاح شبیه جارو (که در لیفت پوست به تنهایی ایجاد میشود ) خلق شود.

اولویت دکتر میرابوالفتحى در هر عمل جراحی صورت، “برگرداندن زمان” یعنی بازگرداندن ظاهر قبلی و طبیعی وغیر قابل تشخیص بوده، ظاهری که جراحی و تغییرات چهره در ان مشخص نباشد ( صورت مصنوعی نباشد).

تجربه و اعتماد به جراح دو عنصر بسیار حیاتی در اعمال جراحی بوده و در جراحی صورت ، نمود بیشتری دارد.

یک مشاوره و تبادل نظر کامل با دکتر میرابوالفتحى، شما را مطمئن میکند که از تمامی روش های ممکن اطلاع پیدا کرده و از تمامی اطلاعات ممکن اگاهی یافته اید. اگاهی از این اطلاعات و استفاده از تجربیات دکتر میرابوالفتحى باعث میشود که بهترین انتخاب را برای انجام عمل جراحی خود انجام دهید.

و سخن آخر اینکه دکتر میرابولفتحی با همکاری یکی از بانک های کشور ، تسهیلات استثنایی (وام یک ساله با سود ۲%) را به بیماران پیشنهاد می کند.

اطلاعات بیشتر را در جلسات مشاوره حضوری از دکتر میرابولفتحی جویا شوید.