لیفت ابرو

لیفت ابرو1397-11-7 13:38:00 +03:30

بالا کشیدن (لیفت )ابرو:

بالا کشیدن (لیفت )ابرو یا لیفت پیشانی،جوانی را به صورت شما برگردانده و ظاهر شما را شاداب میکند. این جراحی ، ابروهای افتاده و افسرده را اصلاح و خطوط افقی و چین و چروک های پیشانی که باعث میشود سن بالا نشان داده شود را اصلاح میکند. مکان قرار گیری ابرو و نسبت ان با حدقه چشم،در تصمیم عمل جراحی لیفت ابرو حیاتی است . افتادگی ابرو در افراد مسن که بافت همبندی شل داشته و ابرو تا زیر قوس استخوانی پایین امده ، ایجاد شده و این افراد کاندید خوبی برای لیفت ابرو هستند.همچنین ، پایین بودن ژنتیکی و خانوادگی  ابرو( ارثی) ، در افراد جوان مستعد دیده میشود.

بیماران با افتادگی و پایین بودن ابرو ظاهری خسته و یا حتی عصبانی دارند. معمولا بیماران درخواست ترمیم و بالا کشیدن پلک ( بلفاروپلاستی ) را داشته حال انکه نیاز به لیفت و یا بالا کشیدن ابرو دارند.

ترمیم افتادگی ابرو با جراحی های کم تهاجمی ( اندوسکوپیک) و کمترین برش جراحی و یا عمل های جراحی سنتی ، نتیجه ای جز ظاهری جوانتر ، شادابتر و هوشیارتر نخواهد داشت ضمن اینکه ،ظاهری مصنوعی و متعجب ایجاد نمیشود.

همانند سایر اعمال جراحی زیبایی، برای بالا کشیدن و یا لیفت ابرو ، انتخابهای متعددی وجود داشته و در میان گذاشتن نقطه نظرات خود با دکتر میرابوالفتحی، باعث میشود که تمامی انتخاب ها بررسی و تصمیم گیری شوند.

یک مشورت خوب و جامع با دکتر میرابوالفتحی در مطب باعث میشود شما با استفاده از بیش از ده سال تجربه در اعمال جراحی زیبایی، از تمامی انتخاب ها اگاه و بهترین تصمیم اتخاذ گردد تصمیمی که فقط برای شرایط صورت شما بهترین گزینه خواهد بود .

و سخن آخر اینکه دکتر میرابولفتحی با همکاری یکی از بانک های کشور ، تسهیلات استثنایی (وام یک ساله با سود ۲%) را به بیماران پیشنهاد می کند.

اطلاعات بیشتر را در جلسات مشاوره حضوری از دکتر میرابولفتحی جویا شوید.